• Mico állapotfrissítést küldött be a következő csoportba: IMAKÉRÉS 4 év óta

    Kedves imádkozó közösség!
    Kérném, imádkozzatok, hogy sikerüljön holnap-holnapután a gyakorlati vizsgám -online órát kell tartanom. A tanárom nem segítőkész, kinevet, lenéz, leráz gonoszul már 3x-a vagyok nála újra- nagyon utál, és a legnehezebb feladatokat adja nekem. Ha nem megyek át ezen a vizsgán, vagy őszre akarja halasztani a tanár, akkor é…[Olvass tovább]

  • Mico joined the group IMAKÉRÉS 4 év óta

  • Ariel állapotfrissítést küldött be a következő csoportba: IMAKÉRÉS 4 év óta

    Kedves Csoporttagok, /offline/ imaközösségünk hordoz benneteket, imádkozik értetek. Gondolkozunk egy olyan weboldalon, mely kifejezetten imakéréseket áramoltat….. A Metropolitán ti is sok nagy, csodás erejű imát találtok, melyekhez számos ígéretet fűzött Jézus. Ilyen pl a SZent Sebek tisztelete! Imádkozzátok naponta, és meglátjátok, hogy csod…[Olvass tovább]

  • Kata állapotfrissítést küldött be a következő csoportba: IMAKÉRÉS 4 év, 5 hónap óta

    Kedves Tagok!

    Az apósomnál negyedik stádiumú tüdőrákot diagnosztizáltak fél évvel ezelőtt májáttéttel. Bár nagyon sokat imádkozom érte, azért kérnélek titeket is, hogy tegyétek meg velem együtt. Tudom, a Jóisten csak akkora terhet rak ránk, amivel elbírunk és az Ő döntésénél nincs tökéletesebb, így bízom benne, hogy ez a betegség csak egy próba…[Olvass tovább]

  • Ottó állapotfrissítést küldött be a következő csoportba: IMAKÉRÉS 4 év, 8 hónap óta

    Szeretnék imát kérni, segítségképpen.Nagy szükségem lenne rá, hogy ne kerüljek nehéz és kilátástalan élethelyzetbe hamarosan.Nagyon köszönöm.

  • Tímea állapotfrissítést küldött be a következő csoportba: IMAKÉRÉS 4 év, 8 hónap óta

    Amennyiben él ez az imacsoport, akkor szeretném megosztani, hogy mi történt. A tüdőm redben van, viszont az aorta billentyűm annyira meszes, hogy cserélni kell, valamint a környékén egy nagyobb nyirokcsomót is ki kell venni. Nem tudom, hogy van-e a műtét helyett valami kiút, szerintem csak a csoda. Ha valaki imádkozna értem, tegye belátása szerint.

  • Tímea állapotfrissítést küldött be a következő csoportba: IMAKÉRÉS 4 év, 9 hónap óta

    Imát szeretnék kérni a szívem, az érrendszerem, a tüdőm, a nyirokmirigyeim és a hangszálam egészségéért, mert mindenhol van egy kis probléma, és van, ahol nagyobb is, sajnos.

  • Éva állapotfrissítést küldött be a következő csoportba: IMAKÉRÉS 4 év, 11 hónap óta

    Szeretnék imát kérni, hogy a lakást, ahol lakom, a lányom nagyon gyorsan el tudja adni.

  • Olga állapotfrissítést küldött be a következő csoportba: IMAKÉRÉS 5 év, 2 hónap óta

    Imát szeretnék kérni családomért mert nagyon nehéz időket élütnk meg,a legtöbbet az alkohol miatt szenvedtünk és szenvedünk ma is.Kérlek segitsetek imáitokkal.Már sokmindent megprobáltam de a fiam 25 éves és szenvedélybeteg.Az egész családba voltak problémák de az övé a legsulyosabb.Köszönöm mindenkinek az imáját ,kérjük együtt istent,hogy men…[Olvass tovább]

  • Olga állapotfrissítést küldött be a következő csoportba: IMAKÉRÉS 5 év, 2 hónap óta

    Nagyon örülök,hogy rátaláltam erre a csoportra

  • Judit állapotfrissítést küldött be a következő csoportba: IMAKÉRÉS 5 év, 2 hónap óta

    Kedves Testvérek! A metropolita oldalt régóta látogatom, eddig nem voltam ugyan regisztrált tag, de sokszor találtam imát az oldalon, melyet egy-egy adott helyzetben szívből tudtam elimádkozni… Most azonban olyan élethelyzet állt elő, ahol az én erőm sajnos már kevés! Két hete a legváratlanabb dolog történt: a 31 éves öcsém nagyon súlyos b…[Olvass tovább]

  • Tamás állapotfrissítést küldött be a következő csoportba: IMAKÉRÉS 5 év, 3 hónap óta

    Drága Istenem, mi Urunk,
    Édes Jézus, mi Atyánk,
    Drága Szűz Mária, mindennek Szet Anyja !

    Könyörgöm…

    Sajnos megint ugyanaz a helyzet.
    Csak csalfa remény volt amit kaptam.
    Vivi színészkedik, semmi érzelem, csak színlelés van. Persze úgy tesz mintha nem lenne semmi baj, de ez nem így van. Nagyon félek, hogy vége a kapcsolatunknak és…[Olvass tovább]

  • Tovább